Zatiaľ čo využívame naše možnosti a uskutočňujeme nové projekty, veľká rodina TN Logistica SK sa stále rozširuje

Prípitok a oslavy na počesť tohto plodného roka a ako poďakovanie všetkým ľuďom za ich vynikajúcu prácu. To, čo sa uskutočnilo v období Vianoc je len poslednou časťou roka 2017, v ktorom spoločnosť profitovala zo všetkého, na čom pracovala. Okrem toho sme boli svedkom aj veľmi milých udalostí rozrastania sa rodiny TN Logistica SK. V novembri sa dvom našim zamestnancom narodili detičky.

A tak sa počas jedného roka zrealizovali mnohé udalosti. Pri tejto príležitosti blahoželania sa vedenie spoločnosti rozhodlo obdarovať novonarodené deti v roku 2017: malá Sofia Andrea Biatu, ktorá sa narodila rodičom pracujúcim v oddelení logistiky už 7 rokov – Biatu Andrei Constantin a Vlasceanu Andrea Simona a malý Harsanyi Samuel, syn strážnika, ktorý u nás pracuje už rok – Harsanyi Peter a matky Harsányovej Kamily.

Vývoj, ktorým sme prešli v roku 2017 a ktorý znamenal ukončenie prác na nových priestoroch v Senci, zrealizovaných v rekordne krátkom čase, priniesol otvorenie nového oficiálneho sídla pri príležitosti desiateho výročia založenia spoločnosti TN Logistica SK.

Executin Manager Rocco Loria má jasné ciele: “Rozhodnosť vôle ponúknuť možnosť stretávať sa je možno tým faktorom, ktorý umožnil spoločnosti TN Logistica SK dosiahnuť mnohé ciele a vďaka konkurencieschopnosti služieb sa začínajú črtať nové projekty. Zo spoločného zdieľania sa zrodili nové projekty a tak sme si pripili na tie, ktoré nás čakajú. Všetkým želám to najlepšie v roku 2018.”